maj 2012
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY FOTO DO UFY!

Fotografowanie jest dla mnie jedna z najbardziej emocjonujących czynności. Postanowiłam poprowadzić warsztaty, na których (mam nadzieje) przyjemnie i owocnie spędzimy czas. Podzielę się swoją wiedzą techniczną i doświadczeniem i wspólnie poszukamy inspiracji.

Zajęcia są dla osób, które nie bardzo orientują się, co zrobić z aparatem i po co w nim te różne przyciski (oprócz migawki). Grupa ok. 10-osobowa.

Start: wakacje.( już zaraz)

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Decyduje kolejność zgłoszeń albo siła argumentacji.

Marta Zabłocka

ufa, nowolipki 20, warszawa
aparatniejest
 
WEGAŃSKIE ŚNIADANIE MISTRZÓW
1 lipca 2012
10:00
w UFiE

WEGAŃSKIE ŚNIADANIE MISTRZÓW
Czyli pyszny, wegański potluck dla aktywistek i aktywistów. W porze śniadaniowej czyli o godz. 10 :)

Zapraszam wszystkich, którzy działają lub chcą działać na rzecz zwierząt. Spotykamy się aby dobrze zjeść, lepiej się poznać, porozmawiać oraz zmotywować się do działań na rzecz zwierząt. :)

Przynosimy ze sobą, jak zawsze, wegańskie jedzenie i głowę pełną dobrych pomysłów.

Do zobaczenia!
 
warkocze!
Finał "Warkoczy" za nami! Dziękujemy wszystkim za przybycie, wsparcie, miłą atmosferę, pyszne frykasy... Uczestniczkom dziękujemy za zaufanie i wsparcie, było extra razem pracować. I to na pewno nie koniec:)
O naszym finale ślicznie napisała Olga Wróbel na swoim blogu.
My wrzucamy zaś kilka zdjęć (dzięki za nie dla Marty Zabłockiej i Beaty Sosnowskiej), więcej znajdziecie na naszym facebooku:)
 
wielkie porządki!
W środę w ufie wielkie sprzątanie! masz chilę? wpadnij, czyścimy ufę przed sobotnim finałem warkoczy oraz kontrolą z zgn'u :)
20.06 godz 15:00
 
FINAŁ PROJEKTU WARKOCZE M. 23.06.2012
Zapraszamy serdecznie na imprezę finałową projektu "Warkocze M.".

warkocze grafika net femPrzez 9 miesięcy w międzypokoleniowej grupie zgłębiałyśmy historie kobiet z Muranowa oraz sztukę komiksową. Podczas wspólnych spotkań uczyłyśmy się rysować, planować kadr, pisać scenariusze komiksów, jak również poznawałyśmy historię kobiet będących przynajmniej przez pewien czas związanych z Muranowem.

Zwieńczeniem projektu jest publikacja zawierająca efekty naszej wielomiesięcznej pracy. Będą to oczywiście komiksy, w których przeplatają się herstorie nasze z herstoriami kobiet z przeszłości. Całość publikacji wzbogaciłyśmy naszymi wypowiedziami, zdjęciami z zajęć oraz szkicami i pierwszymi rysunkami.

Finał rozpoczniemy dyskusją „Dlaczego warto zajmować się historią kobiet?”. W rozmowie wezmą udział: Ewa Furgał – redaktorka trzech tomów książki „Krakowski Szlak Kobiet. Przewodniczka po Krakowie Emancypantek.”, członkini Fundacji Przestrzeń Kobiet, herstoryczką, trenerka antydyskryminacyjna. Sylwia Chutnik – Przewodniczka miejska, autorka książek „Kieszonkowy Atlas Kobiet” i „Warszawa Kobiet”, prezeska Fundacji MaMa.
Podczas finału będzie można również obejrzeć wystawę naszych prac i zdjęć. Poza tym piknik, miła atmosfera oraz wegetariańskie i wegańskie przysmaki.

Zapraszamy serdecznie!
23 czerwca 2012 roku
Start godz. 17:00.
UFA
ul. Nowolipki 20, Warszawa
Więcej informacji: www.kobietymuranowa.u-f-a.pl


Projekt „Warkocze M.” był realizowany w ramach programu „Seniorzy w akcji” Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę", oraz finansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama