październik 2010
ARCHIPELAG MURANÓW!!!
Już w najbliższą sobotę!
ARCHIPELAG MURANÓW - PLAN IMPREZY...
 
ARCHIPELAG MURANÓW RUSZA

Jak często po seansie w kinie Muranów idziesz się przespacerować po podwórkach wzdłuż ul. Andersa? Archipelag Muranów jest imprezą mającą na celu przybliżenie mieszkańcom Warszawy klimatu Muranowa. Szykujemy liczne warsztaty dla mam, dzieci i seniorów,a także tworzenie rzeźby z Grupą Nowolipie. Będą opowieści muranowskie Jana Jagielskiego z Muzeum Historii Żydów Polskich, spacer po nieistniejących przedwojennych Nalewkach, a także wspólny podwieczorek ukoronowany dancingiem! Przyjdź! Poznajmy się! Poznaj Muranów z nami!

Miło nam zaprezentowac kolejny UFOWY projekt muranowski, który już niebawem startuje! Tym razem działamy dzięki wsparciu Animatorni Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "Ę", dziękujemy! Więcej informacji o wydarzeniach na projektowym blogu! http://archipelagmuranow.blogspot.com/
 
ufa na jesień
Kolektyw UFA budzi się powoli do życia po rozleniwiających wakacjach i ruszamy do pracy! Po pierwsze szukamy ludzi! Zamieściłyśmy piękne ogłoszenie na ngo.pl (haha, wcale nie jesteśmy Gundacją, ale są wśród nas mistrzynie literówek;)) i czekamy ną osoby chętne do współpracy! Może Ty też masz ochotę?? Po drugie szukamy lokalu- mamy zamiar startować w konkursach zgn'u na lokal na kulturę (więc trzymajcie kciuki!!!) a także szukać na własną rękę. Mamy nadzieję, że niedługo znajdziemy miejsce, bo to ono generuje energię, pomysły a przede wszystkim jest okazją/przestrzenią do spotkań! Poza tym przymierzamy się też do kilku projektów (najblizszy współrealizowany przez nas to ARCHIPELAG MURANÓW, przy współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych Ę-szczegóły już wkrótce! ) oraz właczyłyśmy się w przygotowania do 11 listopada - tu więcej info o planowanych antyfaszystowskich działaniach. Dołączajcie również!
Będziemy informować, pisać co u nas nowego, Wy też piszcie jeśli macie jakieś ufowe pomysły!:)
Pozdrawiamy!
Kolektyw UFA
 


UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości i 1 użytkownik 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama