grudzień 2009
Uwaga, Gwiazdy!
Koniec miejsc :) I oczywiście po zamknięciu listy przyszło mnóstwo maili ze zgłoszeniami! Kochane_i, wieczorem możecie sprawdzić, czy jednak nie uda się Was wcisnąć, jeśli będzie nieco wolnej przestrzeni...
 
Pokoju, zrozumienia, miłości i różnorodności...
...niezależnie od tego, jakie święta obchodzicie lub jakich nie obchodzicie, kim jesteście i jak się identyfikujecie - życzy Wszystkim UFA!
coexist_na_swieta
A to jest mały prezencik - po wydrukowaniu obrazka możecie z niego zrobić piękny szablon :)
 
31.12 mega VIProom! jedyny w Wwie sylwester z prawdziwymi gwiazdami!
UFA, Homiki.pl, Lambda Warszawa oraz Trans-Fuzja i Kobiety-Kobietom.com zapraszają! Zalśnij wśród celebrytek i celebrytów, podbij salony, baw się w najlepszym stylu!

tylko u nas:
- gwiazdy z Pudełka
- preselekcja, potrójna selekcja, postselekcja
- brokat, blichtr, blef, brylowanie i przegięte pozy
- intelektualna uczta na gorąco
- subtelny zapach świeżej śmietanki towarzyskiej

Dress code: gwiazdorsko-vipowski, szczególnie mile widziane stroje a la piesek Paris Hilton
+ kontrola doktoratów na wejściu, bo trzeba trzymać poziom!

Zgłoś udział w imprezie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Liczba miejsc limitowana - nie czekaj, bo zostaniesz przed bramką!
 
12.12 Barbie Girls i Goście: program świąteczny!
Dziś w kabarecie, dziś w kabarecie rozdają prezenty:
Dla wszystkich świętych i dla przegiętych jest program odświętny.

Niech śmiech się rodzi, nas oswobodzi!
Wesołych zbawią, smutnych zabawią,
Świętości rozgrzeszą, powagę podważą,
cuda, cuda wam przedstawią...

BARBIE GIRLS I GOŚCIE!

a w prezencie: * wybrane przez Was ulubione skecze Barbie Girls... wystrojone na Święta * artyści niekonwencjonalni: Krystyna i Marian * homiczy kabaret "Od Tyłu" * stand up Eli Wycech * DK Santa * nowości, niespodzianki i... hej, kolęda, kolęda!

 
7.12 I będziesz kochała bliźnią swoją

DYSKUSJA, MULTIETNICZNA UCZTA I TAŃCE!!! Ateistki, chrześcijanki, lesbijki, muzułmanki i Żydówki postanowiły pokazać, że wystarczy bardzo niewiele, by zmieniać świat na lepsze. Przełom listopada i grudnia tego roku to czas świąt trzech wielkich religii – judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. W Polsce niestety jeszcze nikt lub prawie nikt nie wysyła życzeń „Szczęśliwych Świąt Zimowych”, większość zakłada bowiem, że święta to jedynie Boże Narodzenie. Są też osoby, które nie obchodzą żadnych świąt. Czy ateistki i ateiści są z tego powodu ubożsi? Wkrótce nadarzy się wyjątkowa okazja, by otrzymać odpowiedź na to i wiele innych pytań. Projekt realizowany pod nazwą „I BĘDZIESZ KOCHAŁA BLIŹNIĄ SWOJĄ” ma na celu pokazanie, że akceptacja i szacunek do innego człowieka przełamują światopoglądy, święte wojny i przepisy religijne. Podczas dyskusji, którą poprowadzi Mike Urbaniak, dziewczyny odpowiedzą na pytania dotyczące kobiet, tradycji związanych z obchodzeniem świąt w poszczególnych religiach i światopoglądach, seksualności, tematyki LGBTQ.

 
Wejdziesz za darmo na najbardziej vypowską ymprezę w stolycy...
...wystarczy, że poświęcisz godzinę na pomoc podczas Sylwestra w UFIE! Masz ochotę dołączyć do składu anty-selekcjonerek_ów oraz barmanek_ów? A może marzysz o obsłudze muzyki?Zgłoś swój akces na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i/lub przyjdź na spotkanie informacyjno-integracyjne 18.12, o 16.45.
Spotkanie organizacyjne ekipy sylwestrowej odbędzie się 29.12, o 19.00.
Kolektyw UFA Cię potrzebuje!
A Ty potrzebujesz dobrej zabawy na dobry początek roku:)
 
5.12 UFA na Festiwalu Praw Człowieka
Szukajcie nas w sobotę w sali 24 Społecznego Gimnazjum nr 20 przy ul. Raszyńskiej 22!
 
12.12 promocja książki Edwarda Abramowskiego "Braterstwo, Solidarność, Współdziałanie"
d_okladka_abramowski"Obywatel" i Lewicowa Alternatywa zapraszają na spotkanie promujące książkę Edwarda Abramowskiego "Braterstwo, Solidarność, Współdziałanie", wydaną przez pismo społeczno-polityczne "Obywatel". W programie przedstawienie książki i idei Edwarda Abramowskiego oraz samej postaci autora - socjalisty, rewolucjonisty i jednego z twórców polskiego ruchu spółdzielczego.
 
5.12 warsztaty "Transpłciowa rodzina"
ftrPewnie zdarzyło Ci się słyszeć o kimś, kto zmienił płeć? Może nawet nie jest Ci obce słowo "transwestyta". Ale czy wiesz, kim właściwie są osoby transpłciowe (transseksualiści, transgenderyści, transwestyci)? Czy wiesz, jak to jest, kiedy ktoś bliski okaże się osobą transpłciową? Co można zrobić, gdy dziecko okaże się transwestytą? Co oznacza posiadanie transpłciowej mamy lub transpłciowego taty? Wyobraź sobie, że nagle dowiadujesz się, że Twoja bliska osoba pragnie "zmienić" płeć. Co możesz czuć, gdy przez całe życie, od dzieciństwa wszyscy wmawiają Ci, że jesteś przeciwnej płci niż w rzeczywistości?
W trakcie ponad czterogodzinnych warsztatów poznasz, jak to jest być osobą transpłciową, przeżyjesz transowy comingout i na własnej skórze przekonasz się, czy rzeczywiście tak łatwo być sobą. I co to właściwie znaczy... Warsztaty odbywają się w ramach II Festiwalu Tęczowych Rodzin.
 
Chcesz latać razem z UFĄ?
we_can_do_it_leaPrzyjdź na przedświąteczne spotkanie informacyjno-integracyjne dla obecnych i przyszłych Satelit oraz wolontariuszek_szy projektów UFY! W związku z naglącymi pytaniami z Waszej strony i pilnym zapotrzebowaniem z naszej zapraszamy do rozmowy każdą i każdego, kto pragnie w jakikolwiek sposób wesprzeć i zmienić na lepsze UFĘ, nie dołączając (jeszcze :) do kolektywu. Masz pomysły, energię i wolny czas? Chcesz pogadać o tym, czym według Ciebie jest, a czym powinna być UFA? Przyłącz się do nas! Poznamy się lepiej przy wegańskich ciastkach i fertrejdowej kawie.
dodatkowe informacje, pytania, szczegóły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 796 519 476
18.12, piątek, 16.45
PS Przypominamy, że UFA wydaje zaświadczenia o stażach i praktykach :)
 


UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości i 1 użytkownik 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama