październik 2009
30.10 spacer po Powązkach i spotkanie "Lesbijska Warszawa - (nie)widzialne miasto"
Serdecznie zapraszamy 30 października o godzinie 17.00 pod główną bramę Cmentarza Powązkowskiego (od strony ulicy Powązkowskiej). Tym razem idziemy nie tylko zwiedzić miejsca pochówku naszych, homoWarszawskich bohaterów i bohaterek. Na spacer przynosimy ze sobą sprzęt czyszczący - szczotki, rękawiczki, worki na śmieci - uporządkujemy miejsca spoczynku ważnych da nas osób. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą zniczy, kwiatów i innych elementów, którymi możemy upiększyć nagrobki przed Zaduszkami. Po Powązkach oprowadzać będą Autorzy i Autorka książki "HomoWarszawa. Przewodnik kulturalno-historyczny" - takiej "lekcji" nie możesz przegapić! Pokażmy, że pamiętamy i jesteśmy dumni z naszych - homoWarszawskich - bohaterów i bohaterek. A zaraz po spacerze wsiadamy do tramwaju w kierunku Kina Femina i zapraszamy wraz z UFĄ na kawę, herbatę, ciasto i dyskusję "Lesbijska Warszawa - (nie)widzialne miasto".
 
31.10 ELECTRO ROCKY HORROR SHOW
urodziny prądu w Halloween * nowoufowa pierwsza odsłona kolekcji jesienno-zimowej 2009/2010

Sexy Armpit in concert/total experimental mayhem
na miejscu będzie można zakupić obydwie płyty Sexy Armpit, czyli "Dirty Point" oraz "Brain Eater", będziemy grać piosenki, które nasi fani (czyli nieliczne jednostki wybitne) już znają, oraz parę nowych rzeczy i będziemy mieć dziwne stroje

DJ Fairyboy * glam-rock, 70's, 80's, androgyny-queer-hits, elektro *
 
Robimy podłogę na szaro!
UFA ma różowo pod sufitem, teraz czas na podłogę! Przybywajcie w piątek, w godzinach 9.00-10.00 i 10.30-17.00, malować farbą chlorokauczukową szarą podłogę*, a olejną czarną i różowym sprejem różne inne kawałki UFY - być może zostaniemy dłużej, jeśli tak, na pewno będzie informacja na stronie! Z pytaniami proszę dzwonić pod 791 995 832. A po pomalowaniu UFĘ zamykamy na weekend i pozwalamy odpocząć - jej i sobie :) I W ZWIĄZKU Z TYM KAFEJKA INTERNETOWA BĘDZIE W PIĄTEK NIECZYNNA!

Za to od następnego tygodnia... ho ho ho!
Co się na tej podłodze będzie działo!

* to taki trochę jakby lateks!
 
17.10 koncert Mary and the Baby Cheeses w CYKLOZIE
UFA i kawiarnia CYKLOZA zapraszają na koncert MARY AND THE BABY CHEESES - Berlin - dziewczęce zakręcone electro trio +DJ - start 19.30, wjazd 5 PLN, miejsce: kawiarnia CYKLOZA , ul. Hoża 62
www.cykloza.blogspot.com http://www.myspace.com/maryandthebabycheeses
 
29-30.10 QueerHorror!
ppf"The Hunger", "Killer Condoms", "Make a Wish", "Lesbian Vampire Killers"... obejrzyj, jeśli się nie boisz!
 
24-28.10 Dni Sprawiedliwości Reprodukcyjnej
W ramach wydarzenia w UFIE, Kino.Lab i Teatrze Dramatycznym odbędą się spotkania, dyskusje, projekcje filmowe, spotkania z reżyserkami i wydarzenia artystyczne poruszające tematy związane z reprodukcją. W Polsce aborcja, in vitro, edukacja seksualna, antykoncepcja i inne sprawy związane z płodnością są silnie upolitycznione. W czasie Dni będziemy się dzielić doświadczeniami związanymi z płodnością, porozmawiamy o emocjach, zdrowiu, ekonomii. Celem Dni jest stworzenie przestrzeni, w której kobiety będą mogły szczerze rozmawiać i bez lęku dzielić się doświadczeniami. Co to jest sprawiedliwość reprodukcyjna?
 
UFA migruje :)
Zawiadamiamy, że strona UFY przenosi się na inny , lepszy oczywiście, serwer - za związane z tym problemy (np. przejściowy brak niektórych funkcji czy linków) bardzo przepraszamy!
 
11.10 Zinfest
UFA i kolektyw Archipelag zapraszają! po 12.00 warsztat zinowy - czyli wprowadzenie i wspólne tworzenie; 14.00 warsztat: geografia radykalna, w którą wprowadzi nas Sasza z Wilna. Porozmawiamy o tym, co ważne w mieście, jak czytać miasto…; 16.00 pokaz filmu "$100 & A T-Shirt DVD: A Documentary About Zines in the Northwest" (więcej info), uwaga! film w języku angielskim; 17.30 debata otwarta: ziny/niezależne media - czy zmiana jest możliwa?
Przez cały czas imprezy: czytelnia zinowa, wystawa zinów anarchofeministycznych, dystrybucje zinowe, wegańskie jedzenie

a wieczorem, od 19.00, koncerty: Fake Empire, Birthday Party Band, Spichki czyli akustycznie-folkowo-punkowo.
 


UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości i 1 użytkownik 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama