kwiecień 2009
elba alarm
30.04 zapraszamy na wieczór informacyjny o aktualnej sytuacji warszawskiego squatu elba i o grożącej mu ewikcji (podobno już 4.05
mają wjechać buldożery!!!). Na początek zaś film o berlińskim queerowym squacie/wagenburgu Schwarzer Kanal. ZAPRASZAMY!
 
UFA zawiadamia o krokach w celu odzyskania 6440 PLN od Fundacji Równości
Drogie Przyjaciółki, Drodzy Przyjaciele, postanowiłyśmy_liśmy napisać do Was, aby przedstawić historię problemów z Fundacją Równości, których konsekwencje utrudniają znacznie działalność naszej organizacji. Zależy nam na zapoznaniu Was z tą sprawą, ponieważ w najbliższym czasie podejmiemy upublicznione starania w celu rozwiązania problemu (czyli odzyskania kwoty 6440 PLN) i nie chcemy, żeby stało się to dla Was zaskoczeniem. Starałyśmy_liśmy się dokładnie opisać całą sytuację, prosimy więc o wyrozumiałość, jeśli chodzi o długość listu.
 
WING TSUN KUNG FU - ostatnia szansa!
UWAGA, UWAGA, dzisiaj - w piątek, 24.04 - macie ostatnią szansę spróbować, co to takiego Wing Tsun Kung Fu i dlaczego sztuka walki stworzona przez kobiety dla kobiet jest taka świetna! Zapraszamy o 18.00! a zaraz potem PITnik :)
 
FITNESS reaktywacja
po dwóch tygodniach przerwy, spowodowanej światecznym lenistwem oraz warsztatami wing tsun kung fu, zapraszamy Was ponownie na fitness z Gabi - w najbliższy poniedziałek, 27.04, o 19.00! wjazd jedyne 10 zeta

jednoczesnie apelujemy o pospolite ruszenie fitnessowe!!! grupa zaczęła sie wykruszać i przy takowej tendencji spadkowej bedziemy zmuszone_ni zrezygnować z zajęć :( więc te/ci, które_rzy były_li, są znów serdecznie zapraszane_i, a nowe osoby także mile widziane - wpadajcie koniecznie!!!


27.04, 19.00
10 PLN na ufoczynsz
UFA, Solidarności 82

www.u-f-a.pl
 
PITnik * piątkowy wieczór z podatkami

Boisz się PIT-a? Cyferki latają Ci przed oczami? Masz mnóstwo zachodu z obliczeniem dochodu? ...a dedlajn się zbliża!

Nie lękaj się! UFA zaprasza na PITnik, czyli piątkowy wieczór z podatkami. Przybądź ze wszystkimi papierami, które przysłali Ci pracodawcy. Jeśli masz, przynieś laptopa, będzie nam wygodniej pracować! Mile widziane ciacha i napoje. Usiądziemy sobie w kole i będziemy się wspierać w trudnych chwilach. Razem nawet PIT-a pokonamy!

UWAGA, od 20.00 do 21.30 zagubionym w świecie podatków doradza Kasia, zwana Księgowym Aniołem, święta opiekunka finansów UFY! Nie przepuść takiej okazji!

 
Lejzi Lejdi

Tagi: impreza | kwiecień | lejzi lejdi

Koło Leniwych Gospodyń Miejskich zaprasza na sielankowe spotkanie wieczorową porą.
W programie
- leniuchowanie na kanapach
- opychanie się ciastami domowej roboty
- mile widziane po brzuszkach drapanie
- kobiece wokale: mocne teksty, łagodna muzyka
- trzy filmowe klasyki w klimacie ufowych pieleszy: "Godziny" (reż. Stephen Daldry) oraz "Smażone zielone pomidory" (reż. Jon Avnet), "Karmel" (reż. Nadine Labaki)

A nie zapomnijcie, Panie, robótek ręcznych!

Przynieście swoje szydełko, druty, haft, bombę...
 
"Każdemu wolno kochać"
UFA zaprasza Sąsiadki i Sąsiadów na spotkanie otwarte oraz pokaz przedwojennego filmu „Każdemu wolno kochać”. W rolach głównych: Adolf Dymsza, Mira Zimińska, produkcja polska, rok 1933, reżyseria: Mieczysław Krawicz, Janusz Warnecki. Pokaz odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 18:00 w lokalu UFY na ul. Solidarności 82 (podwórko, dawna hurtownia rajstop). Wstęp wolny! Na miejscu kawa i herbata. Zapraszamy!
 
wieczór poezjiniepoezji
Zapraszamy na bardzo nietypowy wieczór poezjiniepoezji (niedziela 26.04, około 19.00). Będzie występ znanego i lubianego projektu artystycznego WYLEWKA, a także SLAM KONKURS! Jeśli masz ochotę wziąć udział, prosimy o zapisy! Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jeśli masz swój projekt poetyckoniepoetycki i chcesz wystąpić - również prosimy o kontakt. Będą też inne atrakcje niecodzienne...... póki co - poczytajcie o WYLEWCE :)
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości i 1 użytkownik 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama