Miłe Gościnie i Mili Goście VIProomu... dziękujemy!
Dziękujemy Wam wszystkim za świetną zabawę - bo UFA bawiła się więcej niż dobrze. Wszystkie gwiazdy świeciły mocnym różowo-brokatowym blaskiem. Ponad 200 celebrytek i celebrytów w jednym miejscu w Warszawie... to zdarza się tylko w UFIE.

Bardzo jesteśmy dumne_i z tego, że udało się nam spotkać w gronie różnorodnym, nie tylko środowiskowo, ale i wiekowo. Szczególne uznanie należy się paniom z projektu My, Kobiety Muranowa wraz z towarzyszami, które_rzy bezkompromisowo przetańczyły_li pół nocy w rytmie disco.

Przepraszamy wszystkie ofiary zamieszania w szatni, a dziękujemy tym, które_rzy nam pomogły_li opanować ten miniarmagedon. Zapraszamy po zguby oraz obiecujemy pomoc we wspólnym czyszczeniu tego, co się sponiewierało. Przy następnej okazji podniesiemy standard... wraz ze spadniętą żyłką na wieszaki!

Kolejka do toalety, mamy nadzieję, była mniejsza dzięki super-extra-celebryckiej toalecie numer 2 (czyli tej przenośnej, a la gajowy na pikniku)!

Wszystkim, a szczególnie wolontariuszkom_szom UFY oraz satelitom, dziękujemy za udział w przygotowaniach i obsłudze, za wspaniały efekt końcowy, a także za wkład w sprzątanie dzień po.

Czekamy na Wasze uwagi i propozycje co do przebiegu imprezy: zależy nam na tym, aby następne tak duże wydarzenie w UFIE było jeszcze lepsze i sprawniej zorganizowane. Piszcie na znany adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i Dziesięcioleciu...

życzą

organizatorki_rzy:
UFA
Homiki.pl
Lambda Warszawa

oraz wspierające_i:
www.kobiety-kobietom.com
Trans-Fuzja

PS Pozostały po imprezie asortyment baru trafił do noclegowni dla kobiet przy Stawki 27 :)
 

UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama